Site icon Skrudinta kava

Kaip tinkamai pasigaminti Aeropress kavos

Jei mėgstate kavą, jus gali sudominti Aeropress kavos įrankis. Šis mažas prietaisas pastaraisiais metais vis labiau populiarėja dėl savo gebėjimo vos per kelias minutes paruošti puikios kavos puodelį

Jei mėgstate kavą, jus gali sudominti Aeropress kavos įrankis. Šis mažas prietaisas pastaraisiais metais vis labiau populiarėja dėl savo gebėjimo vos per kelias minutes paruošti puikios kavos puodelį. Jis ne tik greitas, bet ir nešiojamas, lengvai valomas ir nebrangus. Šiame tinklaraščio įraše plačiau apžvelgsime aeropresą, jo veikimą ir kodėl verta pagalvoti apie kitą kavos gaminimo pirkinį. Nesvarbu, ar esate patyręs kavos gėrėjas, ar naujokas, šį straipsnį privalo perskaityti kiekvienas, mėgstantis gerą kavos puodelį.

Jums reikės:

Paruoškite visus ingredientus ir įrangą

PASTABOS:
Kavą sumalkite vidutiniu režimu: naudodami rankinį malūnėlį.

Jei paspaudus „AeroPress” kava bėga ilgiau nei 30 sekundžių, nustatykite stambesnį malimo režimą.

Jei paspaudus „AeroPress” kava greičiau subėga nei per 30 sekundžių, nustatykite smulkesnį malimo būdą.

Tikimės, kad jums patiko mūsų straipsnis apie „Aeropress” kavos įrankį. Šis naujoviškas prietaisas – tai greitas ir paprastas būdas pasigaminti skanios kavos namuose arba keliaujant. Dėl paprasto dizaino ir prieinamos kainos nenuostabu, kodėl kavos mėgėjai visur žavisi „Aeropress”. Jei ieškote naujo kavos įrankio, kuris papildytų jūsų virtuvę ar kelioninį krepšį, labai rekomenduojame išbandyti „Aeropress”. Dėkojame, kad perskaitėte, ir laimingo virimo!

Exit mobile version